Przegląd rodzajów wieszaków na ubrania

Wieszaki na ubrania to podstawowe dodatki do prezentacji asortymentu. Dzięki nim Klienci mogą swobodnie przeglądać ofertę sklepu. Inne wieszaki są dedykowane na sukienki i bluzki, a jeszcze inne na płaszcze zimowe. Przedstawiamy rodzaje wieszaków, które pasują do konkretnego typu odzieży. (więcej…)

Czytaj dalejPrzegląd rodzajów wieszaków na ubrania

Czarne i białe stojaki – klasyczne wyposażenie butiku odzieżowego

Wyposażenie butiku odzieżowego ma istotny wpływ na postrzeganie marki przez Klientów. Aby całość wyglądała spójnie i harmonijnie, należy zadbać także o dodatkowe wyposażenie. Stojaki na ubrania pozwalają wyeksponować wyjątkowe egzemplarze kolekcji. (więcej…)

Czytaj dalejCzarne i białe stojaki – klasyczne wyposażenie butiku odzieżowego

Jak przebiega aranżacja wnętrza sklepu odzieżowego

Aranżacja wnętrza sklepu odzieżowego przez projektanta obejmuje wykonanie profesjonalnego projektu. Specjalista uwzględnia układ pomieszczeń i metraż lokalu. A także specyfikę branży. Oto jak przebiega realizacja projektu w ABM. Polskiej firmie specjalizującej się w wyposażaniu sklepów. (więcej…)

Czytaj dalejJak przebiega aranżacja wnętrza sklepu odzieżowego

Na czym polega visual merchandising w sklepie odzieżowym

Visual merchandising w sklepie odzieżowym odgrywa kluczową rolę w sprzedaży produktów. Pomaga w budowaniu pozycji marki i wyróżnieniu się spośród konkurencji. Przyczynia się także do kreowania pozytywnego wizerunku sklepu i przyciągania Klientów. (więcej…)

Czytaj dalejNa czym polega visual merchandising w sklepie odzieżowym