You are currently viewing Profesjonalny projektant wnętrz sklepowych – co oferuje

Profesjonalny projektant wnętrz sklepowych – co oferuje

Projektant wnętrz tworzy wystrój sklepu, uwzględniając specyfikę danej branży. Proponowane przez niego rozwiązania mają stworzyć przyjazne miejsce do robienia zakupów. Celem jest również wyróżnienie sklepu pośród konkurencji. Jak dokładnie wygląda współpraca z projektantem? Gdzie znajdziemy dobrego projektanta wnętrz sklepowych?

Projekt sklepu w firmie wyposażającej obiekty handlowe

W projekcie sklepu specjalista uwzględnia meble dostosowane do potrzeb ekspozycji. Istotne jest rozmieszczenie mebli, ale również powierzchnia i układ sklepu. Projektant wykonuje pomiary podczas wizyty w lokalu. W rezultacie na kilku rzutach wnętrza znajdują się dokładne wymiary pomieszczenia i mebli. Oprócz samego projektu tworzy również wizualizację 3D, która przedstawia oczekiwany rezultat prac.

Wykonanie projektu sklepu możemy zlecić u producenta mebli sklepowych. Projektant z takiej firmy konsultuje się z doradcą specjalizującym się w wyposażaniu sklepów. Dzięki współpracy na linii projektant-doradca wyposażenie jest ściśle dopasowane do naszej branży. Ponadto wszelkie zmiany w projekcie są na bieżąco konsultowane z zakładem produkcyjnym firmy.

Oprócz rzutów wnętrza z dokładnymi wymiarami projektant tworzy również wizualizację 3D. Pozwala to na zobrazowanie wnętrza na podstawie projektu. W ten sposób Klient może lepiej wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać wnętrze. To także czas na naniesienie ewentualnych poprawek.

Zaakceptowany projekt oznacza rozpoczęcie produkcji mebli dla danego sklepu. Kiedy meble są już gotowe, firma transportuje je do lokalu oraz zajmuje się montażem.

Jakie meble do sklepu proponują projektanci

Projektanci obiektów handlowych mają doświadczenie w doborze wyposażenia. Wiedzą, jakie rozwiązania zastosować dla danej branży, na przykład odzieżowej czy spożywczej. Wybierają meble, które umożliwiają atrakcyjną ekspozycję produktów i maksymalne wykorzystanie powierzchni. Wszystko to dostosowane do powierzchni i układu sali sprzedaży.

Dobór mebli uwzględnia materiał, z jakiego są wykonane, wymiary i kolorystykę. Istotne jest także właściwe rozmieszczenie mebli w pomieszczeniu. Jeśli na wyposażeniu sklepu znajdują się już meble, projektanci uwzględniają je w projekcie.

Profesjonalny projektant firmy wyposażającej sklepy ma obszerną wiedzę na temat asortymentu. Współpracuje także z doradcami handlowymi, którzy znają sprawdzone rozwiązania dla danej branży. Kontakt z zakładem produkcyjnym pozwala projektantowi na zasięganie opinii. Wszystkie te czynniki sprawiają, że projektant może sprawnie przystąpić do pracy. Rezultatem jest ciekawe wnętrze, wyróżniające sklep wśród konkurencji.

Zlecając wykonanie projektu oraz wyposażenie sklepu jednej firmie, możemy być spokojni o terminy. Współpraca specjalistów w jednej firmie pozwala na ich dopasowanie.

Warto rozważyć skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w wyposażaniu sklepów. Poza samym projektem firma może wykonać również elementy identyfikacji wizualnej. Jak na przykład nadruki na panelach reklamowych.

Oferujemy wykonanie projektu sklepu lub biura:
https://www.abm.com.pl/projekt-sklepow-biur?menu_id=822

Ten post ma jeden komentarz

  1. Przytulniej

    Wspaniały wpis, który przede wszystkim jest merytoryczny i wartościowy. Z resztą każdy opublikowany tutaj artykuł wydaje się być napisany przez kogoś, komu można zaufać i z kim można się połączyć. Styl pisania jest tak przyjemny w czytaniu, że łatwo zrozumieć nawet złożone tematy. Serdecznie polecam wszystkim zbłąkanym duszyczką!

Dodaj komentarz