You are currently viewing Panele ścienne MDF, które sprawdzą się w każdej branży

Panele ścienne MDF, które sprawdzą się w każdej branży

Panele ścienne MDF to rozwiązanie uniwersalne, przeznaczone do sklepów z różnym asortymentem. Przyjrzyjmy się panelom sklepowym na przykładzie kolekcji NUT od polskiego producenta mebli sklepowych.

Panele sklepowe, moduły i gondole od ABM

Panele to częste wyposażenie sklepów odzieżowych i butików. Umożliwiają prezentację ubrań oraz akcesoriów w różnorodny sposób. Dzięki montażowi na ścianie są idealne do sklepów o mniejszej przestrzeni. Jednak panele naścienne mają zastosowanie w przeróżnych branżach. Są też wykorzystywane między innymi w sklepach obuwniczych, w księgarniach czy też sklepach dziecięcych. Ich szerokie zastosowanie wynika przede wszystkim z możliwości personalizacji. Oprócz różnych kolorów i formatów mamy możliwość zmiany wyposażenia dodatkowego, czyli zawieszek.

W ramach kolekcji dostępne są 4 rodzaje paneli bez zawieszek. Z wkładkami, bez wkładek, pionowe lub poziome. Oprócz samych paneli dostępnych jest aż 16 modułów. To gotowe zestawy składające się z paneli oraz zawieszek w różnych konfiguracjach. Ponadto do wyboru mamy 4 rodzaje gondoli sklepowych.

Panele z kolekcji NUT powstają z płyt meblowych. Są frezowane, co oznacza, że mają wycięcia przeznaczone na aluminiowe wsuwki. Właśnie w tych wsuwkach umieszczamy akcesoria na panel. Na przykład zawieszki chromowane.

Panele frezowane dostępne są w dwóch wymiarach:
– panele pionowe 92,7 x 200 cm,
– poziome 200 x 92,7 cm.

Występują w klasycznej kolorystyce: biały, czarny, klon oraz popiel. Są przeznaczone do zabudowy całych ścian. Dlatego też panele sklepowe NUT nie mają oklejonych boków.

Zawieszki sklepowe na panel z kolekcji NUT

System sklepowy NUT wyróżnia się sporą ilością dedykowanych zawieszek sklepowych. Na przykład ramion na zawieszanie odzieży i koszy na drobne produkty sprzedawane luzem. Mamy też specjalne haczyki przeznaczone na konkretne artykuły. Na przykład zawieszki na piłki.

Rodzaje elementów na panel:
– haczyki pojedyncze i podwójne,
– zawieszki dedykowane na czapki czy też piłki,
– zawieszki o różnych kształtach – na przykład fala, łuk, zygzak, prosta, skośna,
– ramiona wiszące,
– kosze chromowane.

Co ważne, w prosty i szybki sposób zmienimy też rodzaj zawieszek umieszczonych na panelach. W efekcie dostosujemy wyposażenie paneli do potrzeb ekspozycji. Kolejnym atutem haczyków na panel są ich ceny, które zaczynają się już od kilku złotych.

Zobacz kolekcję NUT w sklepie ABM Wyposażamy Sklepy:
https://wyposazamysklepy.pl/system-sklepowy-nut

Przeczytaj również:
https://blog.abm.com.pl/wyposazenie-sklepu-kiedys-i-dzis/
https://wyposazenie-dla-sklepow.pl/regaly/meble-z-drewna-do-sklepu-reaktywacja-trendu/

Dodaj komentarz