You are currently viewing Jak przebiega aranżacja wnętrza sklepu odzieżowego

Jak przebiega aranżacja wnętrza sklepu odzieżowego

Aranżacja wnętrza sklepu odzieżowego przez projektanta obejmuje wykonanie profesjonalnego projektu. Specjalista uwzględnia układ pomieszczeń i metraż lokalu. A także specyfikę branży. Oto jak przebiega realizacja projektu w ABM. Polskiej firmie specjalizującej się w wyposażaniu sklepów.

Projekt sklepu odzieżowego w ABM – etapy

Wykonanie projektu sklepu odzieżowego dzieli się na kilka etapów.

Pierwszym krokiem w procesie projektowania jest wykonanie inwentaryzacji. W tym celu nasz projektant mierzy i fotografuje pomieszczenia w lokalu. Specjalista może też opierać się na dokumentacji przekazanej przez Klienta. Na przykład projekcie budowlanym czy też inwentaryzacji architektonicznej.

Jednak zebranie dokumentacji to dopiero początek. Niezwykle istotne jest poznanie oczekiwań właściciela co do wyglądu sklepu. Rozmowa projektanta z Klientem pozwala omówić najważniejsze kwestie projektu. Takie jak ilość, styl i kolorystykę mebli. Podczas spotkania warto przedstawić też ulubione inspiracje znalezione w sieci czy prasie. To cenna podpowiedź dla projektanta. Na tej podstawie dobierze on między innymi odpowiedni system odzieżowy.

Projektant wie już, w jakim kierunku podążać. Teraz czas na przygotowanie wstępnej wersji projektu. W naszej firmie zajmuje to około tygodnia, licząc od momentu inwentaryzacji.

Wreszcie nadchodzi chwila, kiedy Klient zapoznaje się z projektem. Pomysł na wnętrze sklepu obrazują rzuty oraz wizualizacje 3D. Zawierają one układ pomieszczeń i rozmieszczenie mebli sklepowych. To także informacje o wymiarach i kolorystyce wyposażenia.

To odpowiedni czas na zgłaszanie uwag i wątpliwości. Na tym etapie projektant wprowadza poprawki uzgodnione podczas rozmowy. Finalnym etapem jest zatwierdzenie projektu.

Po wykonaniu projektu następuje wycena i wyprodukowanie mebli. Dzieje się tak w przypadku kompleksowego wyposażenia sklepu. Wtedy realizacja obejmuje nie tylko sam projekt, ale i wyprodukowanie mebli. A także profesjonalny transport oraz montaż.

Aranżacja małego sklepu odzieżowego lub sieci sklepów

W ABM wyposażamy sklepy odzieżowe o dowolnym metrażu. Od kameralnych butików, po sklepy o dużej powierzchni.

Ponadto oferujemy wykonanie mebli na wymiar. Dzięki temu zapewniamy rozwiązania dla każdego wnętrza. Nawet tych o problematycznym układzie.

W naszej ofercie znajduje się również wyposażenie dodatkowe. Takie jak manekiny sklepowe i stojaki sklepowe. Na życzenie Klienta dostarczamy materiały reklamowe. Na przykład kasetony, tablice i nadruki.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat aranżacji sklepu? Porozmawiajmy:
abm.com.pl/dane-adresowe

Przeczytaj tekst na temat manekinów do sklepu:
https://blog.abm.com.pl/manekin-z-ruchomymi-stawami-do-sklepu/

Dowiedz się, jak wygląda remodeling sklepu:
https://regaly-do-sklepu.pl/projektowanie-sklepow/remodeling-sklepu-odswiezenie-punktu-sprzedazy/

Dodaj komentarz