You are currently viewing Czarne i białe stojaki – klasyczne wyposażenie butiku odzieżowego

Czarne i białe stojaki – klasyczne wyposażenie butiku odzieżowego

Wyposażenie butiku odzieżowego ma istotny wpływ na postrzeganie marki przez Klientów. Aby całość wyglądała spójnie i harmonijnie, należy zadbać także o dodatkowe wyposażenie. Stojaki na ubrania pozwalają wyeksponować wyjątkowe egzemplarze kolekcji.

Nowoczesny stojak na ubrania czarny albo biały

Meble i dodatki to główne elementy wystroju sklepu odzieżowego. Za ich pomocą stworzymy przestrzeń, która zachęca do zakupów. Styl, w jakim urządzimy sklep ma też istotne znaczenie w kreowaniu wizerunku marki.

Stojaki to wyposażenie butiku odzieżowego, które przyczynia się do przejrzystej prezentacji odzieży. W ekskluzywnych butikach stosuje się eksponowanie jedynie kilku sztuk odzieży na stojaku. W ten sposób podkreśla się prestiżowość oferty.

Wśród często wybieranych modeli znajdują się chromowane stojaki. Lśniąca powierzchnia doskonale podkreśla elegancki charakter sklepów. Jednak w ostatnim czasie sklepy wybierają stendery w stylu minimalistycznym. Oznacza to zwrot w kierunku neutralnych kolorów – bieli oraz czerni.

Stojak na ubrania biały i czarny z kolekcji AVENIR

Zaletą stojaków w klasycznych kolorach jest to, że znakomicie komponują się z niemal każdym stylem wnętrza.

Białe stojaki na ubrania to subtelna propozycja, która wtapia się w tło jasnych ścian. Dzięki temu, że stojak jest niemal niewidoczny, to właśnie ubrania znajdą się na 1. miejscu.

Natomiast czarne stojaki na ubrania będą mocnym akcentem aranżacji butiku. Świetnie podkreślą zdecydowany charakter ubrań inspirowanych stylem rockowym.

Warto dodać, że białe i czarne kolory doskonale współgrają z drewnem. Przykładem takiego połączenia są stojaki z drewnianym podestem z kolekcji AVENIR. Drewno w wystroju tworzy aurę ciepła i naturalności. Na półkach możemy zaprezentować obuwie oraz torebki. Stojaki są wyposażone w kółka, co sprawia, że z łatwością możemy zmienić miejsce prezentacji odzieży.

Możemy zdecydować się na wyposażenie sklepu w zarówno czarne, jak i białe stojaki. W ten sposób stworzymy na przykład rozróżnienie na dział damski i męski.

Czarne i białe stojaki z podestem to elementy kolekcji AVENIR. Zapraszamy do sklepu internetowego ABM z bogatą ofertą stojaków na ubrania: https://wyposazamysklepy.pl/stojaki-na-ubrania

Polecamy również:
https://manekiny-do-sklepu.pl/manekiny/projekt-sklepu-odziezowego-jak-wyglada/

https://stojaki-sklepowe.pl/stojaki-na-odziez/kamerdyner-na-ubrania-stojak-do-zadan-specjalnych/

Dodaj komentarz