Ekspozycja - Avenir

System meblowy Avenir

System meblowy Avenir to coś więcej niż wyposażenie sklepu. To uniwersalna kolekcja mebli, która sprawdzi się także w biurze, mieszkaniu oraz miejscach użyteczności publicznej. 
Połączenie metalowej rury z naturalnym drewnem daje efekt, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy w wyposażaniu wnętrz. Jest przy tym niezwykle funkcjonalny i praktyczny.
W skład systemu wchodzą regały naścienne, lady, uniwersalne gondole oraz kostki ekspozycyjne. Stworzoną z nich aranżację można obejrzeć w naszym showroom’ie przy ulicy Dobry Początek 6 w Krakowie.
Elementy systemu możemy dowolnie łączyć, dlatego pokazana aranżacja to tylko przykład. Nowatorskie podejście pozwoliło na stworzenie jednego systemu, który ma jednocześnie wiele zastosowań.

Jak powstawał system Avenir

System Avenir powstał w wyniku współpracy z pracownią Grynasz Studio. Za projekt odpowiada Marta Niemywska-Grynasz z pracowni Grynasz Studio, natomiast meble wyprodukowało ABM SA. Wszystko to w ramach współpracy w programie “Design to dobre dla MSP”. Inspiracją do stworzenia kolekcji była architektura modernistyczna. 
Premiera systemu miała miejsce na targach MAISON&OBJET w Paryżu, niedługo potem zdobywając wyróżnienia w prestiżowych konkursach. 

System Avenir został zaprojektowany przez Martę Niemywską-Grynasz