Avenir na targach

Wyjątkowe meble tworzone są z myślą o ich użytkownikach. Uczestnictwo w targach pozwoliło na prezentację naszej kolekcji szerszej publiczności.
Regularny udział w wystawach branży meblowej pozwala również być na bieżąco z trendami i czerpać inspirację. To także doskonała okazja na nawiązywanie relacji z miłośnikami meblarstwa.
Wybór targów nie był przypadkowy. Uczestniczyliśmy na najbardziej prestiżowych targach, zrzeszających liderów z Polski i ze świata. 
Poniżej przedstawiamy najważniejsze targi, na których z dumą prezentowaliśmy nasz system Avenir.
Maison et Objet 2019 ABM

Maison et Objet 2019

System meblowy Avenir pokazaliśmy światu po raz pierwszy na targach Maison&Objet w Paryżu. Zależało nam na tym, aby ta premiera była wyjątkowa. Dlatego wybraliśmy jedne z najważniejszych targów skierowanych do profesjonalistów z branży lifestyle, wnętrz i designu.To niewątpliwy lider wśród targów meblarskich. Nazwa naszej kolekcji, tak jak miejsce targów, odnosi się do Francji. Słowo avenir w języku francuskim oznacza przyszłość. Nazwa zatem doskonale oddaje modernistyczny styl mebli.

AVENIR na targach

Warsaw Home & Contract 2019

System meblowy Avenir prezentowaliśmy także na targach Warsaw Home & Contract 2019 w Nadarzynie. Te targi wnętrzarskie zajmują czwarte miejsce w Europie pod względem swojej wielkości. Przez cztery dni gromadzą producentów z Polski i zagranicy. To wydarzenie dla wszystkich, którzy szukają wyposażenia do biur, hoteli, restauracji oraz mieszkań prywatnych. Gośćmi targów były osoby zajmujące się handlem i usługami, architekci, projektanci wnętrz i producenci mebli.

Avenir na targach

EuroShop 2020 w Dusseldorfie

EuroShop to Międzynarodowe Targi Wyposażenia Sklepów, Sprzedaży i Reklamy. A przede wszystkim największe i najbardziej znane wydarzenie poświęcone branży retail. Odbywa się co trzy lata i gromadzi przedstawicieli branży detalicznej z całego świata. Na targach EuroShop 2020 w Dusseldorfie nie mogło zabraknąć także ABM SA. Stworzyliśmy wyjątkową aranżację z wykorzystaniem systemu Avenir, która podbiła serca odwiedzających.