You are currently viewing AVENIR – klasyczne meble do salonu

AVENIR – klasyczne meble do salonu

Kolekcja AVENIR jako klasyczne meble do salonu? Udowadniamy, że modułowe meble z drewna są rozwiązaniem także do przestrzeni prywatnej. AVENIR to bowiem uniwersalny koncept, który sprawdza się nie tylko we wnętrzach sklepowych. Zastosowany w salonie emanuje pięknem drewna i minimalistyczną formą.

Meble z drewna w salonie

Meble z drewna litego nadają wnętrzu elegancji i estetyki, która nigdy nie wychodzi z mody. Drewniane meble chętnie wybieramy ze względu na uniwersalność, trwałość i wspomnianą elegancję. Czasami już jeden mebel w salonie wykonany z drewna nadaje mu charakteru. Może to być regał, komoda lub stolik, przy którym wypijemy popołudniową kawę.

Elementy kolekcji AVENIR z powodzeniem wypełnią salon. Przykładem może być regał montowany do ściany. Moduł przyścienny nie zajmuje dużo miejsca, dlatego to rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w mniejszych mieszkaniach. Dostępne moduły oferują różną konfigurację półek, kostek i drążków. Nasz mebel będzie więc dobrany do naszych indywidualnych upodobań i rodzaju przedmiotów, które chcemy wyeksponować.

Pamiętajmy, że meble w salonie służą nie tylko do przechowywania rzeczy, ale wyrażają także nasze zainteresowania i gust. Dlatego na półkach regału chętnie wykładamy czytane książki, płyty z ulubioną muzyką, obrazy czy fotografie bliskie naszej estetyce. To przestrzeń, gdzie na pierwszy plan wychodzi nasza inwencja. Z AVENIREM nie zabraknie miejsca na pokazanie swojej kreatywności. Przykładem mogą być drewniane kostki. To ciekawy element modułu, w którym możemy umieścić lampki, ramki ze zdjęciami lub kwiaty. Drewniane meble to także wymarzone wyposażenie salonu dla miłośników roślin. Drewniane tło bez wątpienia świetnie komponuje się z zielonymi roślinami. Umieszczone w kostkach rośliny pnące będą wyglądać niezwykle efektownie za sprawą fantazyjnie zwisających liści.

Ponadczasowa klasyka mebli AVENIR

W kolekcji użyto drewna jesionowego, które charakteryzuje się wyraźnym rysunkiem słojów i jasnym zabarwieniem. Jasne drewno z pewnością nieco rozjaśni salon. Jednocześnie drewno świetnie łączy się z bardziej surowymi materiałami, takimi jak metal czy szkło. W systemie AVENIR naturalne drewno współgra z metalem w kolorze białym lub czarnym.

Wybór klasycznych mebli do salonu gwarantuje, że nasze wnętrze nie wyjdzie z mody za kilka sezonów. Klasyczne meble będą rozwiązaniem nie tylko dla miłośników stylu angielskiego. Wybiorą je także osoby, które preferują nowoczesny styl wyposażenia wnętrz, ale doceniają siłę drewnianych mebli.

Zobacz meble z drewna do salonu na zdjęciach niżej.

 

Przeczytaj także, jak urządzić garderobę z systemem AVENIR:
https://blog.abm.com.pl/stworzenie-idealnej-garderoby-z-avenir-jest-proste/
http://wyposazeniedlasklepow.pl/meble-na-zamowienie/uporzadkowana-garderoba-z-systemem-avenir/

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz