You are currently viewing Nowoczesne meble drewniane AVENIR

Nowoczesne meble drewniane AVENIR

Meble drewniane cieszą się niesłabnącą popularnością od lat. Są ponadczasowe, klasyczne i co ważne, pasują do różnych stylów wnętrzarskich. Obecnie, dzięki łączeniu drewna z innymi materiałami, zyskały zupełnie nowe oblicze. Przykładem może być system AVENIR, gdzie szlachetne drewno tworzy zgrany duet z wytrzymałym metalem.

Meble drewniane z dodatkiem metalu

System AVENIR powstał we współpracy z biurem projektowym Grynasz Studio. Debiutował już na targach meblarskich w Warszawie, Paryżu i Dusseldorfie.

Połączenie nieoczywistych, na pozór niepasujących do siebie materiałów doprowadziło do powstania mebla, które spaja klasykę z nowoczesnością. Metalowe elementy tworzą podstawę systemu AVENIR. Są to rury stojące i wiszące. Dodatki z metalu to na przykład drążek metalowy czy ekspozytor okrągły, które oferują różne sposoby ekspozycji odzieży.

Drewno wykorzystane w AVENIRZE to jesion. Meble jesionowe charakteryzują się ciekawym rysunkiem słojów i wytrzymałością. Kolor jesionu przypomina barwę miodową, oscylując między żółcią a brązem. Meble z drewnem naturalnym zachwycają swoją elegancją, a przy tym są nieporównywalnie solidniejsze niż meble wykonane z imitacji drewna.

AVENIR w sklepie lub przestrzeni domowej

AVENIR przeznaczony jest zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i sklepów odzieżowych. Wszystko dzięki modułowej formie, dającej nam możliwość personalizowania wyglądu mebla. Meble przyścienne pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń, oszczędzając przy tym sporo miejsca. Regały przyścienne z półkami, drążkami i ekspozytorami wypełnią ścianę wnętrza.

Gondole, czyli stojaki na ubrania z drewnianym podestem sprawdzą się do zawieszania ubrań na wieszakach. Z kolei lada AVENIR, dedykowana do sklepów, pasuje nie tylko do branży odzieżowej. Będzie prezentować się świetnie także w perfumeriach, sklepach z kosmetykami, sklepach obuwniczych.

Wspomnieliśmy o tym, że meble AVENIR sprawdzą się również w domowej przestrzeni. Regały przyścienne mogą bowiem służyć jako mebel do przechowywania płaszczy, kurtek i dodatków w przedpokoju, czy jako mebel do salonu, gdzie wyeksponujemy biblioteczkę i ozdoby. Stojak na ubrania znajdzie z kolei miejsce w garderobie, jako uzupełnienie tradycyjnej szafy. Do wyboru mamy czarny lub biały kolor metalu, więc sami zdecydujemy, który kolor jest bliższy naszemu wnętrzu.

Przeczytaj także poniższe teksty o systemie AVENIR:
https://wyposazamysklepy.pl/dobieramy-system-mebli-do-garderoby-domowej
http://wyposazenie-dla-sklepow.pl/sklepy-odziezowe/kolekcja-avenir-od-firmy-abm/

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz