You are currently viewing Meble drewniane w wyposażeniu wnętrz

Meble drewniane w wyposażeniu wnętrz

Meble drewniane to propozycja pełna szlachetności i elegancji. Drewno pasuje do różnych stylów wnętrz, co oznacza, że meble z drewna są bardzo uniwersalne. Naturalne surowce, takie jak drewno sprzyjają odpoczynkowi i wprowadzają harmonię do wnętrza. Zobaczmy, jakie meble proponuje polski producent mebli.

Drewniane meble AVENIR od polskiego producenta

Meble od polskiej firmy ABM są wykonane z prawdziwego, litego drewna. Twarde drewno jesionowe gwarantuje wytrzymałość. Jesion zalicza się bowiem do trzeciej grupy twardości drewna, plasując się obok takich gatunków drewna jak buk czy dąb. Lite drewno cechuje się także niepowtarzalnym rysunkiem słojów i sękami. Właśnie z tych powodów meble z drewna są tak niepowtarzalne.

Przykładem kolekcji mebli drewnianych jest AVENIR. To wielokrotnie nagradzany system meblowy polskiej firmy z wieloletnią tradycją meblarską, który powstał we współpracy z projektantami Grynasz Studio. Design mebli został doceniony w licznych wyróżnieniach, takich jak Producent Roku 2020, Diament Meblarstwa 2020 czy Must have 2020.

Drewno w aranżacji wnętrza

Otwarta budowa systemu AVENIR pozwala stworzyć nowoczesne wyposażenie garderoby. Regał drewniany zamontujemy do ściany za pomocą rur malowanych na kolor biały lub czarny. Elementami, które umożliwiają organizację odzieży, są drewniane półki, drążki, zawieszki i kostki. Na półkach ułożymy złożoną odzież, na drewnianych zawieszkach bluzki i koszule na wieszakach, a w kostkach akcesoria (torebki, rękawiczki, szale) lub ozdoby (kwiaty, figurki).

Z kolei salon to zarówno miejsce odpoczynku, jak i zabawy czy spotkań towarzyskich. Meble do salonu z drewna nawiązujące do natury świetnie wpisują się w te potrzeby. Przykładem może być regał przyścienny z kolekcji AVENIR. Pozwoli on bowiem na wyposażenie salonu, organizację domowej biblioteczki, umieszczenie sprzętu muzycznego, fotografii w ozdobnych ramkach czy roślin.

Meble z drewna świetnie wypełnią także przedpokój. Przykładem może być drewniany stół, na którym ułożymy wszystkie potrzebne rzeczy, przygotowując się do wyjścia. Na przykład torebkę, rękawiczki czy akcesoria do czyszczenia obuwia. Wieszak z siedziskiem pozwoli natomiast wygodnie włożyć buty, jednocześnie umożliwiając zawieszanie płaszczy.

Odwiedź stronę sklepu ABM i odkryj meble z prawdziwego drewna.

Dodaj komentarz